Çalışma SaatleriÇalışma Saatleri : 09:00 - 18:00
Artrofiks
Ostim OSB Mahallesi 1265
Cadde no: 18, 06374
Yenimahalle/Ankara
HAKKIMIZDA ARTROFİKS
Hakkımızda Artrofix
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Firmamız artroplasti ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız ürün kalitesini ve uygulamalardaki başarısını ispatlamış, sektöründe öncü firmaların artroplasti grubu ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz

Kalıcı başarı, yüksek teknoloji ürünü, deneyimli ve dinamik ekibin hızlı servis ile yakalanacağının bilinciyle sektörde hizmet vermekteyiz. Başarıyı ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçler sürekli iyileştirilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Ana hedefimiz, yasal ve bölgesel mevzuata tam uyum ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Medikal sektöründe iş bilgisi, tecrübe ve son teknoloji Müşteri ve Yasal gereklilikler doğrultusunda kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak. Sunulan ürünlerle müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde güvenilir ve büyük bir marka olmak. Medikal sektördeki gelişmeleri takip ederek ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye, Asya ve Avrupa'da başarılı olmak.gerçekleştirmektedir.

Politikalarımız ve Hedeflerimiz

  • • Faaliyet alanının insan sağlığı olduğu bilinciyle kalite, etik ve dürüstlükten asla ödün vermemek,
  • • Ürün ve hizmetlerimizin her sürecinde mükemmellik anlayışına sahip olmak,
  • • Girişimci ruhumuzla, sürekli araştırmalarımızla sektördeki tüm gelişmeleri takip etmek ve sürekli AR-GE çalışmaları ile sanayileşmeyi sağlamak.
İLETİŞİM FORMU
ADRES
Ostim OSB Mahallesi 1265
Cadde no: 18, 06374
Yenimahalle/Ankara

TELEFON
0312 219 7751
F: 0312 219 4112

E-MAIL
info@artrofiks.com
 
#
Tamam