Artrofiks

Sürekli, yenilikçi ve güvenilir fikirler

Şirketimiz omurga ve beyin cerrahi ürünleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirketimiz, ürün kalitesini ve uygulamalardaki başarısını ispat etmiş ve sektöründe önde gelen firmaların spinal grubu ürünlerinin üretiminide yürütmektedir.

POLİTİKAMIZ VE HEDEFLERİMİZ

  • Faaliyet alanının insan sağlığı olduğunun farkındalığıyla kaliteden, iş ahlakından ve dürüstlükten asla ödün vermemek
  • Ürün ve hizmetlerimizin her sürecinde mükemmellik anlayışına sahip olmak
  • Girişimci ruhumuzla, sürekli araştırarak ve sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmek ve yapılacak AR-GE çalışmaları ile sürecin endüstrileşmesini sağlamak

BİZ KİMİZ

MİSYONUMUZ

Kalıcı başarının, yüksek teknolojiye sahip ürünün, tecrübeli ve dinamik bir ekibin hızlı servisiyle yakalanacağının bilinciyle, sektörde hizmet etmekteyiz. Başarıyı ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçler sürekli iyileştirilerek müşteri memnuniyeti sağlanır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetinin yanında yasal ve bölgesel mevzuatlara tam uyum ana hedefimizdir. Çalışan bilgi birikimi, tecrübesi ve kullanılan son teknoloji ile Müşteri ve Yasal şartlara uygun olarak medikal sektörde hizmet verilir. Sektöründe lider şirket olmak ödülümüz olacaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize, yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak. Sunulan ürünler ile müşteri memnuniyeti sağlayarak ve sektörde güvenilir ve büyük bir marka olmak. Medikal sektöründeki gelişmeleri takip ederek, başarıyı ve ürün kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye, Asya ve Avrupa’ da başarılı olmak.